Crunch Gallery

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31,8 MB
  • Version 1.3.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Crunch Media Works
Crunch Gallery mobil uygulaması akıllı cep telefonunuzda hafıza probleminizi gideriyor.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuzun hafızasını genişletmek için Slidebox mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama akıllı cep telefonunuzu çok daha verimli bir hale getirmek için tasarlanmış kaliteli bir uygulamadır. Uygulama içerisinde fotoğraf galerinizi düzenleyecek nitelikte özellikler bulunuyor. Ek hafıza ile dilediğiniz kadar fotoğraf çekme keyfini yaşayabilirsiniz. 

Yükseltmek için para harcamadan önce dahili depolama alanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Cebinizden para çıkmadan ek hafızaya sahip olabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden fotoğraf ve videoları daha hızlı paylaşın. Daha küçük fotoğraflar ve videolar ile veri planınızda önemli ölçüde tasarruf etmeniz mümkündür. İhtiyacınız olması durumunda orijinal fotoğraflarınızı bulutta otomatik olarak yedekleyin.

Fotoğraflarınızın boyutunu yüzde 50'ye kadar azaltarak daha az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz. Bu da akıllı cep telefonunuz ile daha fazla fotoğraf çekmenizi sağlayacaktır. Crunch Gallery mobil uygulaması sayesinde kendinize eşsiz bir fotoğraf galerisi elde edebilirsiniz. Facebook, Twitter veya favori sosyal ağlarınızdan uzun videoları paylaşabilirsiniz. Basit, zarif ve sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde kullanıcıları zorlamayan bir yapıya sahiptir. 

 

Crunch Gallery indir
DİĞER SÜRÜMLER